Venku je mráz, ale letní vyjíždky na motorce se blíží a s nimi i All American Fest

Sraz milovníků motorek a Harley-Davidson zvlášť se stal na konci prázdnin tradiční akcí, kterou si nenechá ujít nikdo, koho motorky opravdu zajímají a o které pravidelně referujeme. Ambicí pořadatelů akce je přinést každý rok něco nového a stejně tomu bude i letos.

Kromě všudepřítomných motorek se můžeme těšit na to nejlepší z typického amerického pojetí street food a přípravy nejrůznějších pokrmů pod širým nebem. Chybět nebudou ty nejikoničtější americké speciality, nejen burgery, ale i steaky, žebírka, křidýlka či hranolky, ale i pravé americké drinky a dezerty. K tomu všemu pochopitelně řada soutěží, kulinárních workshopů s neuznávanějšími grill a BBQ mastery z celého světa, ale i našimi top šéfkuchaři.

All American Fest / Prague Harley Days nabídne i v roce 2024 nabitý 3denní program skutečně pro všechny návštěvníky různých věkových kategorií. Nebudou chybět motocykly, zejména Harley-Davidson a jejich tradiční spanilá jízda centrem Prahy, ale ani pořádná dávka adrenalinu, díky open-air podobě FMX Gladiator Games s těmi nejlepšími hvězdami freestyle motokrosu a jejich exhibicemi, a pochopitelně si na své si přijdou i rodiny s dětmi, stejně tak milovníci hudby, zábavy a podívané všeho druhu.

„V letošním roce jsme si dali za cíl vedle nabitého programu zásadně posílit gastronomické vyžití. Chceme ukázat, že All American Fest a americká gastronomie nejsou jen burgery a že na své si přijdou i ti, kteří zrovna klasickým burgerům neholdují. Chceme se vařením po širým nebem bavit, ochutnávat žhavé kulinářské novinky, poctivou klasiku a nejrůznější západní speciality a ukázat americkou gastronomii v celé její šíři a rozmanitosti. Aktuálně připravujeme úplně nový koncept našeho gastro programu a těšíme se až ho budeme moci odtajnit, protože věříme, že nic takového tu ještě nebylo,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu.

V rámci kulinárního programu navíc nebude zapomenuto ani na nejrůznější soutěže a food výzvy. Do nich se budou moci zapojit i amatéři a nadšení milovníci vaření a veškeré přípravy jídel pod širým nebem.

Akce je letos plánována na Poslední prázdninový víkend, 30. srpna až 1. září, opět na pražském holešovickém Výstavišti. Vstupenky je ale možné zakoupit už nyní.

Připraveny jsou i speciální balíčky obsahující vstupenku a limitovanou edici dámského či pánského trička Prague Harley Days nebo nabitý balíček se vstupenkou, limitovanou edicí trička, náramkem, nášivkou a kovovým odznakem ke 12. ročníku Prague Harley Days.

 

Zdroj: Harley-Davidson Praha, All American Fest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code