Ford aktualizoval nabídku slevy na protiúčet

Pamatujete si na éru šrotovného, které mělo zachránit automobilky v krizi před 12 lety? Většina již asi už moc ne. Znovu tuto myšlenku v dnešní době, kdy jsou automobilky postižené téměř likvidačním tlakem na emise, umocněným vypnutím ekonomiky kvůli viru, nyní oživuje český Ford.

Ten nyní pro modely Ford Fiesta, EcoSport, Puma, Focus a nová Kuga zákazníkům nabízí výkupní bonus až 50 000 Kč nad rámec výkupních slev, pokud nabídnou autorizovanému prodejci Ford svůj starý vůz na protiúčet.

Konkrétní výše tohoto výkupního bonusu se liší podle modelu a stupně výbavy nově pořizovaného Fordu.

Fiesta bonus 10 – 20 000 Kč,

EcoSport a Puma 20 – 30 000 Kč,

Focus 15 – 20 000 Kč,

Kuga o 40 – 50 000 Kč.

Bonus se vždy vztahuje na nákup nových a dosud neregistrovaných vozů.

„Náš výkupní bonus, to je vlastně jistá forma šrotovného,“ vysvětluje Libor Beneš, Country manager českého Fordu. „Chceme prostě přispět k tomu, aby se prodej nových vozů zase rozhýbal – a výkupní bonus by tomu měl napomoci. Jak víte, v mnoha okolních státech právě teď šrotovné zavádějí, nebo to aspoň připravují. V České republice zatím žádný státem podporovaný bonus vyhlášen nebyl, a tak s ním přicházíme sami, protože se domníváme, že je to ten správný nástroj pro povzbuzení trhu i u nás“.

Pro zájemce o vozy Ford Puma nebo Ford Kuga má pak český Ford ještě jedno příjemné překvapení. Když si totiž zákazník svůj vůz sestaví v konfigurátoru na adrese www.ford.cz, objednávku odešle dealerovi a vůz pak skutečně zakoupí, dostane ještě poukaz na 5 000 Kč, který může využít na servisní práce, či nákup příslušenství nebo náhradních dílů.

Obě výše zmíněné akce platí prozatím do 30. června 2020 u všech autorizovaných partnerů Ford v České republice.

Zvýhodnění nemusí být dostupné pro všechny verze a nemusí být kombinovatelné se zvýhodněným financováním Ford Credit. Neplatí pro individuálně řešené velkoodběratelské podmínky. Pouze pro nové dosud neregistrované vozy Ford.

.

Zdroj: Ford Czech Republic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code