Nový Citroen C4 X již zná svou českou cenu

O novince v nabídce Citroenu, modelu C4 X a ë-C4 X, jsme loni na podzim již informovali. Nyní oznámilo české zastoupení značky ceny, za které bude možné tento model pořídit a zahájilo příjem objednávek.

Jen pro připomenutí, pár poznámek k modelu:

C4 X a ë-C4 X je čtyřdveřový vůz, určený pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy.

V České republice je možné je objednávat se spalovacím motorem za akční cenu od 544 900 Kč, s elektromotorem za akční cenu od 939 900 Kč. V ceně vozu je i prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 60 000 km a úvěr s 0 % navýšením od Citroën Financial Services.

Mezi dostupné motory na českém trhu patří dva benzinové motory Citroën PureTech, jeden dieselový motor a také elektromotor o výkonu 100 kW / 136 k s dojezdem podle WLTP až 360 km a rychlým dobíjením 100 km/10 min při 100 kW DC.

Jízdní komfort na palubě zlepšují zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort® s tlumiči pérování s progresivními hydraulickými dorazy..

C4 X a ë-C4 X jsou k dispozici se čtyřmi stupni výbav Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack.

Nejnovější úroveň konektivity je dostupná díky intuitivnímu rozhraní infotainmentu MyCitroën Drive Plus, které se poprvé objevilo v novém Citroënu C5 X. Centrální 10“ HD dotykový display je navržen jako tablet, jehož obrazovka je přizpůsobitelná pomocí widgetů. Toto rozhraní je také vybaveno rozpoznáváním přirozené řeči, které se velmi snadno obsluhuje. Funguje jako dokonalý osobní asistent, který rozumí tomu, co říkáte, odpovídá na otázky a plní příkazy. Pro aktivaci systému My Citroen Drive Plus stačí říct „Hello Citroën“. Tímto způsobem získáte přístup k informacím o počasí, navigaci, hudbě i svému chytrému telefonu.

Další ambicí výrobce je nabídnout i vellký prostor pro cestující i náklad. Ve voze tak najdou pro kolena i cestující ve 2. řadě, zavazadlový prostor má objem 510 litrů.

Podrobnou nabídku je možné zjistit v ceníku.

 

Zdroj: Citroen, C Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code