Vyhrajte kosmetickou sadu Blue Detox bojující proti modrému světlu od ForLife&Madaga

Ať už denně pracujete na počítači, sleduje v televizi oblíbené filmy nebo dokumenty, nebo jste neustále „na mobilu“ či trávíte hodiny v autech s navigacemi a moderními displeji a panely multimédií, všude tam na vás působí takzvané modré světlo.

Záření displejů, monitorů a obrazovek netrápí totiž jen naše oči a nezatěžuje zrak, ale problémy způsobuje i naší pleti. Tak jeho vlivem rychleji stárne, výrazněji se objevují a prohlubují vrásky, může zhoršovat i kožní problémy nebo naši pleť zatěžovat tak, že na ní cítíme nepříjemný pocit tepla a pálení, a dokonce může pleť vysušovat a způsobovat nám i nežádoucí pnutí kůže.

Vyhrajte proto pomocníky, které proti modrému světlu budou účinně bojovat, kožní buňky ochrání před jeho působením a zároveň vaší pleti zajistí i potřebný detox. Jedná se hned o set produktů české kosmetiky ForLife&Madaga Blue Detox v podobě krémů a séra. Přípravky jsou navíc ideální pro péči o ženskou i mužskou pokožku.

Soutěžní otázka?

Jak se odborně nazývá kapilární pelyněk, který je hlavní součástí produktů řady Blue Detox a chrání naši pleť před modrým světlem?

Nápovědu naleznete zde: www.forlifemadaga.com.

Správnou odpověď nám napište ZDE do 15.11.2020.

Do předmětu zprávy napište „modre svetlo“.

Výherci: Věnceslava Havránková – Kobylí na Moravě, Věra Zelenková – Břidličná, Ladislav Chalupa – Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code