Hyundai rozšířil svou sportovní řadu o model KONA N

Dalším v produktové řadě vysokovýkonných modelů N se podle značky stane zcela nový KONA N. Zároveň bude tento model prvním vysokovýkonným SUV značky Hyundai, který se přidá vedle již prodávaných modelů i30 N a nedávno představeného modelu i20 N.

KONA N bude k dispozici s osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou se spojkami v olejové lázni, známou pod označením N DCT, poháněnou motorem 2.0 Turbo. Stejně jako ostatní modely N bude zcela nová KONA N vybavena rozmanitými funkcemi pro sportovní jízdu včetně funkce LaunchControl pro mimořádně dynamický rozjezd a výfukové soustavy vytvářející emocionální zvukový doprovod.

„Zcela nová KONA N je první ostré SUV značky N,“ říká Till Wartenberg, viceprezident a vedoucí managementu značky N a oddělení motoristického sportu ve společnosti Hyundai Motor Company. „Naše ostré SUV nabídne vysokou míru všestranné praktičnosti, ale také potěšení z jízdy jako jakékoli jiné vozidlo N. Nadšenci si budou užívat jízdu s tímto vozem kdekoli: od silnice až po závodní okruhy.“

Podrobnější informace budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.

 

Zdroj: Hyundai Motor Czech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code